O servise

Krátko o nás:

Firma Martin Tarcala-AUTOBEETLE bola založená v roku 2000 ako maloobchodná predajňa autodielov a tuningových autodoplnkov. 

Rok 2004 - firma sa etabluje na trhu ako seriózny partner nielen maloobchodných zákazníkov, ale už aj ako veľkoobchodný dodávateľ do autoservisov a firiem s väčším vozovým parkom. 

Rok 2005 -  prelom vo vývoji našej spoločnosti, nakoľko sa sťahujeme do väčšej a vlastnej budovy, ktorá nám poskytuje väčšie skladové priestory a vytvárame v nej zároveň moderný autoservis pre 2 servisné miesta. 

Rok 2007 - rozširujeme náš autoservis o 3. servisné miesto .

Rok 2012 - vzniká AUTOBEETLE SLOVAKIA, s.r.o. ktorá preberá na seba  maloobchodné aktivity firmy Martin Tarcala-AUTOBEETLE a vedenie autoservisu.

Rok 2018 - firma AUTOBEETLE SLOVAKIA, s.r.o. vstupuje do siete profesionálnych a nezávislých autoservisov Q-SERVICE. O Vás,  nášho zákazníka  Q- service,  sa  postaráme v prípade poruchy nielen v Bardejove, ale prostredníctvom našich partnerov aj na celom Slovensku a tiež v krajinách ako je Poľsko, Česko,Maďarsko,Chorvátsko, Bulharsko a Rumunsko.

Rok 2019- zaćíname s kompletnou rekonštrukciou  budovy s cieľom vytvoriť  autoservis s aktívnym príjmom vozidiel a predajňu  podľa najnovších štandardov.

Rok 2020- dobudovanie a zrekonštruovanie nášho autoservisu a predajne. Disponujeme 6 servisnými miestami , linkou pre aktívny príjem na servis a prípravu na STK. 

Prijímacia kancelária pre 4 prijímacích technikov je klimatizovaná vrátane útulného miesta pre zákazníkov , vybavená kávovarom s výhľadom do servisu cez sklenenú stenu.

Firmu AUTOBEETLE SLOVAKIA, s.r.o. tvorí momentálne  tím 9 ľudí oduševnených pre svoju prácu.

 

Tešíme sa na naśu spoluprácu a budeme sa snažiť splniť maximum Vašich požiadaviek.

 

Martin Tarcala a tím AUTOBEETLE SLOVAKIA,s.r.o.

 

Fotogaléria servisu

website created by WMT Studio